• Sada Ridiculousness #907
  • Sledeće 15.20H 3 From 1
  • Kasnije 15.30H 10 Biggest Tracks Right Now
  • Još kasnije 16.20H 3 From 1

Vesti

Gde zvezde provode zimske praznike (FOTO) (Getty Images)
Vesti

Gde zvezde provode zimske praznike (FOTO)

Objavljeno 29.12.2016. 15:05h Izvor slike: Getty Images
Većina slavnih su kao lastavice odleteli u toplije krajeve sa nekoliko izuzetaka koje vole zimske radosti...

Kad imaš vremena i mogućnosti, najbolji plan za praznike je pobeći negde daleko. Negde gde je po mogućnosti toplo i sunce sija ili u planine "jer tamo nema zime".

Upravo su se tim vodile neke od zvezda.

Zavidimo im..

Beckhamovi

My Little Mermaid ?

A photo posted by David Beckham (@davidbeckham) on Dec 26, 2016 at 9:08am PST

?

A video posted by bb (@brooklynbeckham) on Dec 28, 2016 at 3:37am PST

Bella Hadid

left joj somewhere by the bunny slopes?❄️

A photo posted by Bella Hadid (@bellahadid) on Dec 26, 2016 at 3:09pm PST

Alessandra Ambrosio

Enjoying some down time ?? #foreveronvacation #férias ? by @ingefonteyne

A photo posted by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on Dec 27, 2016 at 7:39am PST

Adriana Lima

I am Bahiana ??????????????????????AND YES DIRTY FEET DONT CARE ??BECAUSE I AM THE QUEEN ??????

A photo posted by Adriana Lima (@adrianalima) on Dec 25, 2016 at 7:53am PST

? ????????????

A photo posted by Adriana Lima (@adrianalima) on Dec 27, 2016 at 9:06am PST

Karlie Kloss

sun kisses! ....I'm never leaving ?

A photo posted by Karlie Kloss (@karliekloss) on Dec 13, 2016 at 1:15pm PST

Taylor Hill

Mountain girl ?❄️ ? @mackinley_hill

A photo posted by Taylor Hill (@taylor_hill) on Dec 26, 2016 at 4:02pm PST

Ashley Graham

Merry Christmas from #Senegal ?@mrjustinervin ??????

A photo posted by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on Dec 25, 2016 at 1:00pm PST

????

A photo posted by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on Dec 26, 2016 at 2:01pm PST

Izabel Goulart

Suns out bums out! ?☀️? #stbarths #bikinilife #vacation #tanning #summer #vibes #beachbum #BodyByIza

A photo posted by Izabel Goulart (@izabelgoulart) on Dec 25, 2016 at 12:49pm PST

Eva Longoria

Merry Christmas!!! ???

A photo posted by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on Dec 25, 2016 at 9:32am PST

?

A photo posted by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on Dec 27, 2016 at 1:18pm PST

Izvor: MTV / harpersbazaar.com

Komentariši

Želiš da ostaviš komentar? Registracija je brza i jednostavna, registruj se odmah i uključi se u raspravu.

Vezano

Vesti

Kim Kardashian i Paris Hilton: Okupljanje starih prijateljica

Baš kao da je 2006. godina...

MTV za poneti! Prijavi se na naš newsletter ovde: