• Sada Jukebox
  • Sledeće 12.00H 3 From 1
  • Kasnije 12.10H Rock Chart
  • Još kasnije 13.20H 3 From 1

Vesti

Najbolje fotke slavnih iza kulisa Zlatnih globusa (Getty Images)
Sarah Jessica Parker
Vesti

Najbolje fotke slavnih iza kulisa Zlatnih globusa

Objavljeno 09.01.2017. 15:50h Izvor slike: Getty Images
Od fotki sa after partyja do fotki sređivanja pre same dodele...

Na jednom mestu skupili smo fotografije i selfieje slavnih sa same dodele Zlatnih glubusa, pre i netom dodjele. Smatrajte ovo kao svojom VIP propusnicom.

Model Chanel Iman susrela se sa Pharrellom na žurci nakon dodele:

Always a pleasure running into @pharrell #goldenglobes

A photo posted by Chanel Iman (@chaneliman) on Jan 8, 2017 at 11:43pm PST

Kate Hudson objavila je selfie pre odlaska na zabavu:

Two's company, three's a sparkle fest....? ✨✨✨✨✨✨✨

A photo posted by Kate Hudson (@katehudson) on Jan 8, 2017 at 9:03pm PST

John Legend popričao je sa Meryl Streep nakon njenog moćnog govora te noći:

Met the queen after her speech

A photo posted by John Legend (@johnlegend) on Jan 8, 2017 at 10:41pm PST

Ekipa filma "Moonlight" nakon što su osvojili nagradu za Najbolji film:

We won best picture!!!!!! #moonlight @mertalas @macpiggott @goldenglobes #goldenglobes2017

A photo posted by Naomie Harris (@naomieharris) on Jan 9, 2017 at 2:19am PST

Sestre Jenner nisu party:

sister date ?

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on Jan 8, 2017 at 10:37pm PST

Reese Witherspoon pozirala je s mladim zvezdama "Stranger Things" Millie Bobby Brown i Noahom Schnappom:

So much love for these kids and their show ❤️?❤️ #StrangerThings #GoldenGlobes

A photo posted by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on Jan 8, 2017 at 10:41pm PST

Amy Schumer, Amy Adam i Goldie Hawn "opalile su" jedan selfie tokom dodele:

Hi guys #goldenglobes @officialgoldiehawn #amyadams

A photo posted by @amyschumer on Jan 8, 2017 at 8:22pm PST

Felicity Huffman proslavila je fotkom nagradu svoje prijateljice Sarah Catharine Paulson:

She won!! Love her soooo much #GoldenGlobes @mssarahcatharinepaulson

A photo posted by Felicity Huffman (@felicityhuffman) on Jan 8, 2017 at 6:56pm PST

Brie Larson zahvalila je Meryl Streep na govoru:

Emily Ratajkowski i Olivia Culpo delile su sto na dodeli:

Fun times tonight w this beauty @emrata and @moetusa #moetusa #GoldenGlobes ???

A photo posted by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on Jan 8, 2017 at 8:56pm PST

Jimmy Fallon upao je (namerno) na fotku Sofie Vergare:

@jimmyfallon this was MY picture ✨✨✨✨???#goldenglobes2017

A photo posted by Sofia Vergara (@sofiavergara) on Jan 8, 2017 at 6:15pm PST

Chrissy Teigen i John Legend pred objektivom Blake Lively:

Red carpet relaxation. Photo by @blakelively

A photo posted by John Legend (@johnlegend) on Jan 8, 2017 at 4:09pm PST

Sofia Vergara i Priyanka Chopra su bile obučene kao bliznakinje:

?? with @priyankachopra #goldenglobes

A video posted by Sofia Vergara (@sofiavergara) on Jan 8, 2017 at 5:54pm PST

Zoe Saldana i suprug Marco Perego na putu do dodele:

Golden Globes bound... with you!

A photo posted by Zoe Saldana (@zoesaldana) on Jan 8, 2017 at 3:23pm PST

Sarah Jessica Parker takođe se fotkala pre odlaska na dodelu u venčanici Vere Wang:

Many hands. Many masters. I'm on my way. X, Sj

A photo posted by SJP (@sarahjessicaparker) on Jan 8, 2017 at 3:23pm PST

Glumica je muku mučila pre toga koje cipele da odabere:

And in the always fiercely competitive category of which shoe to choose, the nominees are... x, Sj

A photo posted by SJP (@sarahjessicaparker) on Jan 8, 2017 at 1:18pm PST

Chris Hemsworth slikao se sa svojom pratnjom:

Heading to the golden globes, look at my hot date !! #goldenglobes @elsapatakyconfidential #whatssheholding

A photo posted by Chris Hemsworth (@chrishemsworth) on Jan 8, 2017 at 3:20pm PST

Drew Barrymore zabežila je svoj preobražaj u glamuroznu divu:

And then it's like that #goldenglobes @debraferullomakeup @hairbyjohnd @_leeharris_

A photo posted by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on Jan 8, 2017 at 3:05pm PST

Emma Stone u pripremama za Globuse:

Goldie Hawn odmorila je oči pre dodele:

Super pumped for the Golden Globes ??

A photo posted by Goldie Hawn (@officialgoldiehawn) on Jan 8, 2017 at 2:55pm PST

"Nisam se probudila ovakva", poručila je Blake.

I did not wake up like this. Thank you @rodortega4hair @kristoferbuckle @enamelle @lorealmakeup @lorealhair

A photo posted by Blake Lively (@blakelively) on Jan 8, 2017 at 1:45pm PST

Pripreme za dodelu ovekovečila je i Jessica Chastain:

How the magic happens @jessicachastain @jeaninelobell

A photo posted by Elizabeth Stewart ???? (@elizabethstewart1) on Jan 8, 2017 at 1:23pm PST

Kao i Julia Louis-Dreyfus:

About to hit the red carpet & feeling confident. @goldenglobes @veephbo @karenkawahara #goldenglobes

A photo posted by Julia Louis-Dreyfus (@officialjld) on Jan 8, 2017 at 12:44pm PST

I Mandy Moore:

Izvor: haprersbazaar.com

Komentariši

Želiš da ostaviš komentar? Registracija je brza i jednostavna, registruj se odmah i uključi se u raspravu.

Vezano

Vesti

Ryan Reynolds i Andrew Garfield uhvaćeni u sočnom poljupcu

Čini se da Blake Lively nema ništa protiv...

MTV za poneti! Prijavi se na naš newsletter ovde: